Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας & Διαχείριση Ενέργειας στα Κτίρια

Renewable Energy Sources & Energy Management in Buildings

 

 

 

Νέα

  • ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΙΣΑΓΟΜΕΝΩΝ-ΑΠΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΦΟΙΤΗΣΗΣ

    1. Επικυρώνεται ο τελικός πίνακας κατάταξης των υποψηφίων με την αντίστοιχη βαθμολογία, μετά την απόσυρση υποψηφιοτήτων.

    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ
    1 ΦΑΣΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 9,14
    2 ΠΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8,37
    3 ΒΛΑΜΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 8,01
    4 ΚΑΤΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7,85
    5 ΔΙΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ 7,80
    6 ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7,71
    7 ΣΙΓΚΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 7,58
    8 ΝΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7,33
    9 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7,24
    10 ΡΟΜΠΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 7,23
    11 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΤΤΑ 6,99
    12 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 6,94
    13 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 6,89
    14 ΚΛΗΝΤΖΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 6,72
    15 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΝΗ 6,51
    16 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6,41
    17 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6,32
    18 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ 6,21
    19 ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 6,20
    20 ΧΛΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 6,15
    21 ΠΑΛΗΜΑΡΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6,13
    22 ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6,05
    23 ΣΥΡΓΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6,02
    24 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6,01
    25 ΡΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5,99
    26 ΧΑΝΤΑΒΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 5,99
    27 ΒΑΝΤΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 5,97
    28 ΚΥΡΟΥ ΖΗΣΗΣ 5,93
    29 ΜΠΑΣΔΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5,89
    30 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5,83
    31 ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5,81
    32 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 5,69
    33 ΣΥΜΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5,66
    34 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5,64
    35 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5,64
    36 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 5,60
    37 ΔΑΡΒΙΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 5,50
    38 ΜΠΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5,21
    39 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4,98
    40 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4,87
    41 ΣΚΙΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 3,70
    42 ΛΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 3,53
    43 ΧΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3,50
    44 ΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 3,25
    45 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3,18

     

     2. Απαλλασσόμενοι από τέλη φοίτησης.

    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
    1 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    2 ΡΟΜΠΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
    3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ
    4 ΠΑΛΗΜΑΡΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    5 ΧΑΝΤΑΒΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
    6 ΒΑΝΤΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
    7 ΜΠΑΣΔΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
    8 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
    9 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    10 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
    11 ΜΠΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    12 ΧΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
    13 ΜΙΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
    14 ΣΥΜΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Υποσέλιδο

Ταχυδρομική Διέυθυνση

ΜΠΣ "ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ & ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΚΤΙΡΙΩΝ"

ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ

ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

50100, ΚΟΙΛΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

Στοιχεία Γραμματείας
κα. Άννα Τσιανάκα
Τηλ. 24610 68225
E-mail: sec-bs@teiwm.gr